•  

    0324 325 98 68

  •  

    tugbamtemizlik@gmail.com

  • Mersin Temizlik Şirketleri -
  • - Mersin Temizlik Hizmetleri

Mersin Genel Temizlik

Genel ve Hızlı Temizlik Nedir?

Mersin Tuğbam Genel temizlik, gündelik temizlikten ziyade, daha detaylı yani birçok ev hanımının deyimiyle ‘’dip bucak’’ yapılan temizlik türüdür. Bu temizlik genellikle bahar mevsimi girişlerinde ya da evimize önemli misafirler gelmeden önce yapılır. Bu yazımızda, Mersin genel temizlik ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Hızlı temizlik

Çalışan bayanların özellikle hafta sonları yaptığı bir temizliktir. Çalışma hayatında başarılı olan bayanların bir kısmı maalesef bu başarıyı hızlı ev temizliğinde gösterememektir. Hızlı ev temizliğindeki mantık şudur, teknik ve akıllı davranmak. Bu sayede evi temizlemek için planladığınız süreyi kısaltabilir, kendinize ya da sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilir ve vücudunuz daha az enerji sarf ettiğinden dolayı, çok daha az yorulursunuz. En önemlisi ise size zulüm gibi gözüken bu işlem, artık size daha basit gözükecektir.

Mutfakta hızlı temizlik

Mutfak daha doğrusu bulaşık yıkama, hepimizin gözünü korkutmaktadır. Bulaşık yıkama deyince herkesin aklına televizyon reklamlarından kalan, dağ gibi yığılmış tabaklar gelir. Burada sorulması gereken soru şudur. Bu bulaşıklar neden bu kadar biriktirildi? Bulaşık yıkama için verilecek en büyük ipucu, bulaşıklarınızı biriktirmeden yıkayın. Bir çoğumuz, bulaşıkları biriktirip tek seferde yıkamaktadır. Bu hem psikolojik açıdan hem de ekonomik açıdan zararlıdır. Mesela yemek yaparken, bulaşık makinesine kirlileri dizmek, size çok büyük bir vakit tasarrufu sağlar. Ayrıca bulaşıklarınızı, el ile değil de bulaşık makinenizde yıkamanızı öneririm. Bulaşık makinesi ile yapılan yıkamalar, diğer temizleme yöntemlerine göre en az 3 katı daha ekonomiktir.

Hızlı mutfak temizliği için, size yardımcı olabilecek birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler size hem vakit tasarrufu sağlayacağı gibi hem de sıkılmadan mutfak temizliğini bitirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca mutfak temizliği yaparken, kendinize birtakım kurallar koyun. Örneğin, mutfağınızı elektrik süpürgesi ile temizledikten sonra, muhakkak buzdolabı raflarını da temizlemek gibi… Kendinize göre bir sistem oturttursanız işlerinizin daha hızlı bitmesini sağlarsınız.

Banyoda hızlı temizlik

Çoğunlukla banyo ve tuvalet temizliği yapmak sevilmeyen bir iştir. Banyo ve tuvalet temizliği yaparken, kullan at steril mendilleri kullanabilirsiniz. Bu tarz ürünler ile klozet, lavabo, fayans, küvet ve duşa kabin temizliğini çok daha hızlı ve kolay bir biçimde yapabilirsiniz. Banyodan sonra, küvet ve duşa kabin temizliği yapmak gibi alışkanlıklar edinirseniz, banyo temizliği size sıkıcı ve zor gelmeyecektir. Aslında hangi işi yaparsanız yapın, sistemli ve pratik olduktan sonra, sizi zor duruma sokmaz.

Yatak odasında hızlı temizlik

Yatak odası temizliğini, seri bir biçimde yapabilmek için, etrafın düzenli olması gerekmektedir. Sağa sola atılmış kıyafet veya çoraplar, sizin hızlı temizlik yapmanızı engelleyen faktörlerdir. Bu sebeple, çıkarttığınız kıyafetleri anında, elbise dolabına ya da kirli sepetine atmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra, makyaj yapan bazı bayanlar ortalığı savaş alanına çevirmektedir. Hızlı temizlik için, makyaj bitiminden sonra, eşyalarınızı tekrar eski yerine bırakın. Ayrıca iş yükünü bir nebze azaltmak için, her yataktan kalktığınızda, yatağınızı düzenlemelisiniz.

Salon ve odalarda hızlı temizlik

Ev temizliği yapan bayanların, en sevdiği temizlik alanlarıdır. Çünkü, temizliği diğer yerlere göre çok daha basit ve hızlıdır. İşe öncelikle salon ve odaların toplanması ile başlanır. Bu işin kısa sürmesini istiyorsanız, evinizi dağıtmamakla başlayacaksınız. Salon ve odaların düzenlenmesinin ardından, elektrik süpürgesi yardımıyla, yerdeki toz ve kırıntıları temizleyebilir ve sonrasında zemin temizliği için paspas yapmalısınız. Zemin temizliğinde hem insan sağlığı hem de parkelerimize zarar vermemek için deterjan seçimini çok dikkatli ve bilinçli bir şekilde yapmalıyız.

Mersin Genel Temizlik Tuğba’m Temizlik

7/24 Hizmet Hattımız: 0324 325 98 68 - 0533 248 42 90

Şirketimiz Mersin de olup her türlü temizliği yapabilecek alt yapıya ve uzman personele sahiptir. Firmamız mersin temizlik şirketleri arasında en iyi olmak için sürekli olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Elemanlarımızın bazıları bölümlere ayrılmış olup kendi uzmanlık alanları dahilinde temizliğe gönderilir ve işlerini tam zamanında ve hakkını vererek yaparlar. Bu işlemler sırasında sizlere rahatça beklemek düşüyor. Birkaç saat bekledikten sonra evinizin tertemiz ve pırıl pırıl olduğunu görmek sizlere mutluluk verecektir. Mersin temizlik şirketleri olarak bu mutluluğunuzu görmek bizlere heyecan vermektedir.

Mersin Tuğbam Temizlik konusunda yılların deneyimine sahip olup kaliteli ve hijyenik temizlik yapıyoruz.Hizmetlerimiz geniş olup gereken uzman personele sahibiz ve kullandığımız malzemeler son derece kaliteli ve sağlığa hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Hem profesyonel bir ekip hem de kaliteli malzemeler ile temizlik yaptırmak istiyorsanız sizin için en iyi seçim Tuğbam temizlik olacaktır. Çünkü bizler özveri ve saygı ile işlerimizi siz değerli müşterilerimizin mutluluğuna odaklayarak tamamlıyoruz. Bunu ön koşul olarak ele alıyor ve mersin temizlik şirketleriarasında en iyisi olarak ön plana çıkmayı hedefliyoruz.

TUĞBA’M  Temizlik şirketi markası oluşturmak ve güvenilirliğini artırmak için büyük özveri ile çalışmaktayız. Bu özverinin meyvelerini de bir temizlik şirketi için paha biçilmez olan güvenle karşılığını aldık. Sizlerin güveninize laik olmaya çalışmaktayız…

Hiç Bir Şey Sizin Güveninizden Daha Önemli Değildir.

Hizmette Kalite ve Tecrübenin Adı Tuğba’m Temizlik

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi