•  

  0324 325 98 68

 •  

  tugbamtemizlik@gmail.com

 • Mersin Temizlik Şirketleri -
 • - Mersin Temizlik Hizmetleri

Mersin Eşyalı ev Temizliği

Düzenli olarak yaşadığımız ortamın tertipli ve düzenli olarak temizliğe ihtiyaç doğmaktadır. Sık bulunduğumuz ortamlar da sık kirlenme olduğundan temizlik bu alanda daha da önem kazanmaktadır. Evin içerisinde eşya varken yapılacak temizlik oldukça zordur. Eşyaları yerinden kaldırmak temizleyip tekrar yerine koymak zahmetli bir iştir. Temizlik şirketleri eşyalı ev temizliğinde en iyi sonuçları vermektedir. Müşterilerin isteklerini yerine getirip hizmet kalitesiyle teslim etmektedir. Temizlik şirketleri uzman kadrosu ile evinizi yaşanılabilir hale getirmektedir. Eşyalı evlerinizi nasıl temizleriz endişesine kapılmanıza gerek kalmayacaktır. Eşyalı ev temizliği herkesin oldukça gözünü korkuttuğu bir işlemdir. Temizlik şirketleri eşyalı ev temizliğinde size en üstün hizmeti vermektedir. Eşyalı ev temizliğinde en dikkat edilmesi gereken şeylerden birisi de her noktanın hijyenik şekilde temizlenmesidir. Mesela evin tozunu aldığımız bez ile mutfak masasının da tozunu almak sağlık açısından risk oluşturmaktadır.

Mersin temizlik şirketleri bu konuda hassas davranmaktadır. Evinizin her alanı için farklı temizlik ürünleri kullanılmalı ve sağlıklı ürün olmasına dikkat edilmelidir. Temizlik şirketleri bu konuda başarılı çalışmalar yapmaktadır. İsteğinize göre günlük, haftalık, aylık olarak sizlere hizmet vermektedirler. Eşyalarınızın zarar görmemesi için tecrübeli kişilerle çalışmalısınız.  

Eşyalı ev temizliği nasıl yapılır

 • Evdeki tüm alanların kirlilik seviyesi saptanır ona uygun temizlik ürünleri kullanılır
 • Banyo, tuvalet, mutfak gibi zeminleri ayrıntılı şekilde zemin temizliği yapılır
 • Halı ve koltuklar makinelerle temizlenip bakterilerden arındırılır
 • Evin tüm alanında toz alma işlemi yapılır
 • Avize, abajur, lamba gibi aydınlatma yerlerinin parıldaması sağlanır
 • Kapı ve camlarda oluşan kirleri onlara uygun temizlik ürünleriyle temizlenir
 • Evlerde bulunan vitrin gibi uğraşması zaman alan yerler itina ile temizlemesi yapılır
 • Perdeler yıkanıp ütülenir yerlerine asılır
 • Nevresim ve tüm çamaşırlar yıkanır, ütülenir yerine bırakılır

Eğer evleriniz de çocuk veya yaşlı kimseler varsa temizliği daha sık yapmak gerekir. Günümüzde artık kadınlar da iş sahasında yoğun oldukları için evde temizliğe fazla zaman ayıramamaktadırlar. Bu gibi durumlarda Mersin temizlik şirketleri sayesinde çalışan kadınların işi kolaylaşmış ve sıkıntı yok olmuştur. Güvenilir temizlik firmaları yaptıkları işlerinin her zaman arkasında olmuşlardır. Eğer temizlenen evinizden memnun kalmazsanız tekrar farklı bir personel göndererek müşteri memnuniyetine önem vermektedirler. Bazı temizlik firmaları gündelik olarak da tek kişi evlere yardımcı göndermektedir. Tercih edilen ise ekip halinde gelmeleridir. Maliyet açısından biraz farklılık gösterse bile zaman olarak işlerin hızlı bitmesi size avantaj sağlayacaktır. Ev hanımları için temizlik bazen bir spor gibidir. Zamanınız varsa kendi temizliğinizi yapabilir eğer zaman ve sağlığınız temizlik yapmaya elverişli değilse Mersin temizlik şirketleri sizin için idealdir.

Eşyalı Ev Temizliğinde Sık Yapılan Yanlışlar

Bazı zamanlarda misafir öncesi acele araştırmadan temizlik firmaları arayışına girmek

Uygun fiyatı veren tecrübesiz temizlik şirketlerinden yararlanmak

Ev de toz olmadan temizlik hizmetinin alınmaması

İş güvenliğini bilmeyen personel ile çalışılması

Kullanılan temizlik malzemesinin içeriğinin bilinmemesi

Koltuk ve halıları üstten silerek tüm kirlerin daha derine ulaşmasını sağlamak

Temizlik yaparken gereğinden fazla kimyasal madde kullanmak

Bizlerin evlerimizde yaptığımız temizlik ne kadar güvenilir ve hijyenik olsa da Mersin temizlik şirketlerininkullandığı araç ve gereçlere sahip değiliz. Bu nedenle bu ortamlarda yaşayan kişiler alerjik rahatsızlıklara daha sık yakalanmaktadırlar. Temizlik firmalarının kullandığı profesyonel ekipmanlar ve sağlığa zarar vermeyen ürünler ile hayatımız daha kolay hale gelmektedir.

Mersin temizlik şirketi evinizin daima ışıldaması için müşterilerine uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermektedirler. Sizler de Mersin temizlik şirketleri ile eviniz profesyonel kişilere bırakın.

  Mersin Eşyalı ev Temizliği Tuğba’m Temizlik

 İLETİŞİM: 0324 325 98 68 – 0533 248 42 90

Hiç Bir Şey Sizin Güveninizden Daha Önemli Değildir…

Hizmette Kalitenin Adı Mersin Tuğba’m Temizlik…

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi