•  

    0324 325 98 68

  •  

    tugbamtemizlik@gmail.com

  • Mersin Temizlik Şirketleri -
  • - Mersin Temizlik Hizmetleri

Mersin Tadilat Sonrası Temizlik / 04 Haziran 2021, 11:31

Mersin de hizmet veren şirketimiz olası tadilat yapılmış ev temizliklerinizi uzman kadrosu ve geniş makine parkuru ile kaliteli temizlik anlayışıyla profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

İnşaat ya da tadilat sonrasında ev temizliklerinde personellerimiz ekip halinde 3 ya da üzeri personel sayısı ile işbaşı yapmaktadır. Mersin içi verilen adrese sabah erkenden  gelen ekibimiz bir gün içinde tadilat sonrası ev temizlik hizmetinizi bitirebilmektedir. Ekiplerimiz daire içerisinde bulunan cam ve çerçevelerin temizliği, kapıların silinmesi, mutfak dolap içlerinin var ise mutfak fayanslarının en iyi şekilde temizlenmesi, banyo dolap içleri banyo fayansları ve duşa kabin temizliklerinin yapılması, balkon yerlerinin ve balkonun çevresinin temizliği, evinizde tadilat sonrasında tüm zeminlerin temizlenmesi var ise inşaat artıklarının zemin tipine göre uygun temizlik teknikleri sayesinde çıkarılmasıyla son bulmaktadır. Mersin temizlik şirketleri arasından adını duyurmayı başaran TUĞBAM TEMİZLİK sizlere en kaliteli temizlik hizmetini sunmak için her geçen gün bünyesini daha da büyütmeye devam etmektedir. 

Tuğbam temizlik olarak tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti üzerine çalıştığımız için iş bitiminden sonra kontrolleri müşterilerimiz bizzat yapmaktadır.  Personellerimiz bu kontrollerden sonra müşterilerimizin tekrardan yapılmasını istediği bir yer var olursa o bölgelerin temizliklerini yaparak evini temiz bir şekilde gün sonunda siz değerli müşterimize teslim etmektedir.

Firmamızdan temizliğini yaptıracağınız ev için her türlü bilgi ve belirli tarihlere randevu alabilirsiniz. İletişim için web sitemizde yazılı olan telefondan Tuğbam Temizlik Şirketine ulaşabilirsiniz. Tuğbam temizlik, Mersin temizlik şirketleri arasında öncü firmadır.

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi