•  

    0324 325 98 68

  •  

    tugbamtemizlik@gmail.com

  • Mersin Temizlik Şirketleri -
  • - Mersin Temizlik Hizmetleri

Mersin Sandalye Temizliği / 14 Eylül 2021, 14:28

Sandalye koltuğu nasıl temizlenir?
Ofis koltuğunuzun yeni gibi görünmesini sağlamak için ipuçları
Bunu düşündüğünüzde, masanızdaki ofis koltuğunuzda oturmak için çok zaman harcıyorsunuz. Rahat olmanız şarttır. Bu, size uygun, dekorunuzla uyumlu ve temiz ve taze kokulu bir ofis koltuğuna sahip olmak anlamına gelir.

Zamanla, muhtemelen bir ya da iki kahve döktünüz ya da masanızda yemek yerken öğle yemeğinizi düşürdünüz. O sandalyede bazı lekeler birikmiş olabilir. Biraz dirsek yağı, doğru ürünler ve aletlerle bu izleri kaldırabilirsiniz.

Kumaş ofis koltuğunuzun tekrar lekesiz hale gelmesi için yumuşak ama derin bir temizliğe ihtiyacı vardır. İşte kumaş ofis koltuğunuzu ve diğer malzemeleri temizlemek için kanıtlanmış bazı temizleme yöntemleri.

Sandalye Temizliği
Sandalyenizi temizlemede etkili olmak için, bazı temel ancak güvenilir alet ve ürünlerle kendinizi silahlandırmanız gerekecektir. Temizleme köpüğü, su bazlı temizleyici, bulaşık sabunu, kuru bezler ve fırça ataşmanlı bir vakum alın.

Dökülmelerle Başa Çıkmak
Kumaş ofis koltuğunuza bir şey dökecek kadar şanslıysanız, kumaşa batmadan önce olabildiğince fazla sıvıyı emmeye çalışmak için hemen kuru bir bez kullanın. Ovalamayın, sıvıyı dışarı çekmek için kuru bir bezle lekeleyin.

Kumaş ofis koltukları için Temizleme Talimatları
Düzenli temizlik ve derin leke çıkarma için, gevşek kalıntılardan kurtulmak için tüm sandalyeyi bir fırça eki ile vakumlayarak başlayın. Kullanabileceğiniz temizleyici türünde herhangi bir sınırlama olup olmadığını görmek için sandalyedeki üreticinin talimatlarına bakın.

Örneğin, bazı döşemelerde su bazlı temizleyiciler kullanamazsınız. Bu durumda, hem sıvı hem de toz halinde gelen kuru bir temizleyici kullanın. Temizleyiciyi az miktarda kuru bir bez üzerine koyun (doğrudan sandalyeye uygulamayın). Rub nazikçe ama sıkı bir şekilde herhangi bir leke dışarı kaldırın. Daha sonra, döşemeye zarar vermemek için kalıntıları gidermek için nemli (ıslak olmayan) bir bez kullanın.

Su bazlı temizleyiciler kullanabiliyorsanız, birkaç seçeneğiniz vardır. Tüm sandalyeye uyguladığınız ve birkaç dakika beklettiğiniz bir köpük temizleyici kullanmayı deneyin. Bir fırça kullanarak lekeleri temizleyin. Sandalyenin kuruması için zaman bulduktan sonra, kalıntıları gidermek için fırça eki ile tekrar vakumlayın.

Başka bir su bazlı temizleme yöntemi, bulaşık sabunu ve suyu birleştirmektir. Birkaç damla sabun ve suyu karıştırın ve lekeyi sabun ve su karışımıyla lekeleyin ve silin. Fazla sabunu nemli bir bezle durulayın.

Plastik Ofis koltuğunun temizlenmesi
Plastik bir ofis koltuğunu temizlemenin en iyi yolu bulaşık sabunu ve su karışımı kullanmaktır. Sandalye çok kirliyse, temizleme karışımına birkaç damla daha sabun karıştırmayı deneyin.

Lekeleri nazikçe silin ve temizlenene kadar nemli bir bezle durulayın.

Bir örgü Ofis koltuğu nasıl temizlenir
Örgü için en iyi temizleyici bulaşık sabunudur. Kumaş ofis koltuğunda olduğu gibi, gevşek döküntülerden kurtulmak için fırça eki ile vakumlayarak başlayın.

Az miktarda bulaşık sabunu ve ılık suyu karıştırın ve içine temiz bir bez batırın. Gerekirse sıkın. Lekeleri silin ve işiniz bittiğinde havanın kurumasına izin verin.

Deri Ofis koltuğu nasıl temizlenir
Deri ofis koltuğu ile temizlik genellikle biraz daha kolaydır. Deri, vücudunuzdaki yağları daha kolay absorbe etme eğilimindedir, ancak doğru temizleyiciyi kullandığınız sürece lekeler genellikle makul derecede iyi kaldırılabilir.

Deri ofis koltuklarındaki lekeleri çıkarmak için en iyi temizleyici temizleme köpüğüdür. Deri araba koltukları için kullanılan temizleyicileri kullanmak çok sert olabilir, bu yüzden onlardan kaçının. Kuru bir beze az miktarda temizleme köpüğü uygulayın ve lekeyi hafifçe fırçalayın. Köpüğe az miktarda ılık su ekleyin. Deri ofis koltuğunu temizlemek için temiz bir bez kullanın. Deri ofis koltuğunuz için ekstra koruma için bir deri koruyucu ekleyin.

Sandalye temizliği için bu temizleme talimatlarını takip etmek, tüm ofis sandalyelerinizdeki kiri temizlemenize yardımcı olacaktır. Ofis koltuklarınızı temizlemek de daha uzun süre dayanmalarına yardımcı olacaktır. Sandalyenin tekerleklerini ve kolçaklarını temizlemeyi unutmayın, bu da çok kirlenebilir. Ya Kendin yapmak istemiyorsan? Profesyonel ofis Temizlik hizmeti sağlayıcınız, koltuğunuzun yeni gibi görünmesi için gerekli bilgi ve uzmanlığa sahip olmalıdır!

Artık o lekeli koltuğa oturmak için mazeret yok! Çözüm var, Mersin Temizlik Şirketkeri olarak Tuğbam Temizlik sizlere en iyi çözümü sunar. Profesyonel ekiplerimiz her zaman temizlik hastası diyebiliriz.:) Biz işimizi severek yapıyoruz. Sizleri de hizmet vermeyi çok isteriz. Çünkü temizlik bizim işimiz.

Mersin sandalye temizliği için bir telefon kadar yakınız. Lütfen bizden hizmet almadan sandalye temizliği yaptırmayın. 
Bize ulaşabilmek için : (0324) 325 98 68 – 0533 248 42 90
mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi