•  

    0324 325 98 68

  •  

    tugbamtemizlik@gmail.com

Mersin Nano Dezenfeksiyon Hizmetleri / 04 Haziran 2021, 11:32

MERSİN TUĞBAM TEMİZLİKK ŞİRKETLERİ OLARAK NANO VİRÜS KALKANI DEZENFEKSİYON UYGULAMASINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.
 
NANO Virüs Kalkanı güçlü ve kalıcı etkiye sahip bir antimikrobiyal koruyucu bir üründür. Uygulandığı tüm yüzeylere ince ve güçlü bir nano koruyucu katman oluşturur. Böylece  öncelikle yüzeyde bulunan bakteri, virüs ve mikropları yok ederek steril bir ortam oluşturur sizi ve sevdiklerinizi korur. Yüzeydeki zararlı virüsleri yok ettikten sonra oluşturduğu katman ile uzun süreli hijyenik bir ortam sağlar ve vürislerin üremelerini engeller böylece yüzeyler temiz ve steril olur.
 
NANO Virüs Kalkanı ile dezenfeksiyona her alanda ihtiyaç var. NANO Virüs Kalkanı ile  Mersin okul temizliğinden spor sahalarına, Mersinspor salonları ev temizliğinden ofis temizliğine, Mersin işyeri temizliğine, Mersin hamam temizliğinden kültür merkezi ve Mersin cami temizliklerine, Mersin apartman temizliklerinden villa temizliklerine, Mersin daire temizliğinden sinema temizliğine her alanda temizliğin  NANO Virüs Kalkanıyla dezenfeksiyon ile beraber yürütülmesi zorunluluk kazanmıştır. Bu demek oluyor ki mesleki yeterlilik çok önemli. Mersin NANO Virüs Kalkanı ile dezenfeksiyon işlemi yaptırın rahatınıza bakın. 

Kokusuz,renksiz ve su bazlıdır.
İnsan sağlığına hiç bir zararı yoktur.Gıdaya uygunluğu vardır.
Plastik, duvar, ahşap, metal, seramik, cam yüzeyler, halı, koltuk ve tüm kumaş yüzeylere uygulanabilir.
 
Nano oluşturduğu sağlık kalkanı ile virüsleri yok ederek yüzeylerde üremelerini engeller. Halen uygulanan genel hijyen yöntemlerinin çoğu alkol, asit, amonyak, antibiyotik gibi içerikli kimyasallardır. Bu kimyasallar yüzeylerden uçarak etkilerini kaybettiğinde virüs ve bakteriler tekrar üremeye başlamaktadır.

NANO Virüs Kalkanı güçlü ve kalıcı etkiye sahip olan ürünümüzü test etmek ve ücretsiz keşif için Mersin Temizlik Şirketi - Alo Temizlik Şirketleri Hattı (0324) 325 98 68 – 0533 021 50 34 Firmamızın bu konuda daha çok kullandığı ürün NANOMİK DEZENFEKTANDIR. Püskürtmeli yada direk uygulamalar ve süreleri hakkında bilgi isteyiniz.

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi