•  

    0324 325 98 68

  •  

    tugbamtemizlik@gmail.com

  • Mersin Temizlik Şirketleri -
  • - Mersin Temizlik Hizmetleri

Gemi ve Yat Temizliği / 04 Haziran 2021, 11:32

Mersin Gemi ve Yat Temizliği – Mersin temizlik şirketleri  

7/24 Hizmet Hattımız: 0324 325 98 68 – 0533 248 42 90

Gemilerde uzun zaman kullanılmamış mutfak eşyalarının tek tek çıkartılarak bulaşık yıkama deterjanıyla temizlenmesi ve bol suyla durulanması gerekir.Gemi ve Yat Temizliğinde gemi mutfağında bulunan tüm rafların, çekmecelerinin, dolaplarının boşaltılması temizlenmesi ve çıkartılan eşyaların temizlenerek yerlerine aynı şekilde konulması gerekir.

Yat veya gemilerse bulunan yatakların, minderlerin bakterilerden temizlenecek şekilde uygun temizlik ürünleri kullanılarak yıkanması ve iyice temizlenmesi gerekir.Güverte ve zeminlerinin deterjanlı sularla silinerek temizlenmesi gerekir. Zeminlerde bulunan halıların püskürtmeli ve emme gücü yüksek vakum makineleriyle yıkanması ve temizlenmesi gerekir.Gemi ve yattaki tüm sandalye ve koltukların sabunlu sularla silinmesi, kumaş döşemeli alanların tekstil temizlemeye uygun temizlik maddesiyle yıkanıp temizlenmesi gerekir. Gemiz ve yattaki tüm camlarının, çerçevelerinin silinip temizlenmesi gerekir.

Gemi Yat Temizliğinde Tuğba’m Temizlik Şirketi:

Temizlik bölümü yöneticilerince hazırlanan “Gemi, Yat Temizleme Prosedürü” ve talimatlara uygun olarak verilen gemi yat temizliği müşterilerimizin isteklerine uygun temizlik hizmeti verilmesini sağlamaktadır.

Gem ve yat temizliğinde kullanılan temizlik ürünleri doğal yaşama ve insan sağlığına uygun ürünlerden seçilmektedir.

Gemiz ve yat temizliklerinde deneyimli personeller görevlendirilmektedir.

Yat veya gemilerse bulunan yatakların, minderlerin bakterilerden temizlenecek şekilde uygun temizlik ürünleri kullanılarak yıkanması ve iyice temizlenmesi gerekir.Güverte ve zeminlerinin deterjanlı sularla silinerek temizlenmesi gerekir.Zeminlerde bulunan halıların püskürtmeli ve emme gücü yüksek vakum makineleriyle yıkanması ve temizlenmesi gerekir.Gemi ve yattaki tüm sandalye ve koltukların sabunlu sularla silinmesi, kumaş döşemeli alanların tekstil temizlemeye uygun temizlik maddesiyle yıkanıp temizlenmesi gerekir. Gemiz ve yattaki tüm camlarının, çerçevelerinin silinip temizlenmesi gerekir.

Gemi ve yat içerisinde bulunan mobilya ve eşyaları deforme etmeyecek güvenilir ekipmanlarla, 7/24 hizmetinizdeyiz. Özellikle tadilat, restorasyon, bakım sonrasında veya tur, gezi sonrası temizliklerde en büyük yardımcınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Acil durumlarda firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir. TUĞBA’M TEMİZLİK HİZMETLERİ içinde takım çalışmasıyla öne çıkan ekibimiz dilediğiniz zamanda hizmetinizde olacaktır…

Hiç Bir Şey Sizin Güveninizden Daha Önemli Değildir…

Hizmette Kalitenin Adı Tuğba’m Temizlik…

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi